Entegrasyon kullanmadan gittigidiyor.com sitesinde satış yaptığınızda stoğunuzda ki ürünleri tek tek gittigidiyor.com sitesine girmeniz gerekmektedir. Her bir ürünün ayrı açıklamasını ve resimlerini gittigidiyor.com girmeniz gerekmektedir.Aynı zamanda n11.com, hepsiburada.com,trendyol.com, amazon.com.tr ve diğer pazaryerlerinde
satış yapıyorsanız bu sitelere de ürünleri girmeniz gerekmektedir.Gelen siparişleriniz olduğunda da bu siparişleri tüm platformlardan eksiltmeniz gerekmektedir.
Ayrıca faturalarını da platformları gezerek tek tek kesmeniz gerekecektir.Bu sizin için daha fazla personel ve daha fazla bir iş ortaya çıkartmaktadır.

Tedarikçi xmli kullanarak stokta tutmadığınız ürünleri de herhangi bir xml sayısı sınırı olmadan mağazanızda otomatik olarak listeler stok ve fiyatlarını güncel tutar. 

Gittigidiyor Entegrasyon ve marketing sistemini kullanarak Gittigidiyordan gelen siparişlerinizde ki müşterilerinize dilediğiniz dönemlerde kampanya yaparak kategori bazında toplu Mesaj ile müşterilerinize Gittigidiyordaki kampanyalı ürününüze yönlendirebilirsiniz. 

Gittigidiyor Entegrasyonu ile tarafından listelenen ürünler, Gittigidiyor mağazanızda ki ürünlerin süresi bittikce otomatik olarak yeniden listelenir. Mağazanızda ücretsiz listeleme hakkınız varsa ürünleriniz kendiliğinden aktif satışlara yoksa listelemeye hazır ürünler paneline listelenir. Bu ürünlerinizin topluca ödemesini yaparak tekrar yayına alabilirsiniz.

Peki biz gittigidiyor.com ile entegrasyon yaptığımızda neler yapıyoruz?
Öncelikle eğer gittigidiyor.com'da satış yapıyorsanız ve kullanmaya karar verdiğinizde, ile gittigidiyor.com'un entegrasyonunu yaparak gittigidiyor'da satışını yaptığınız ürünleri ilk kurulum aşamasında 'ya toplu halde yüklemesini yapıyoruz.Bu toplu yüklemeden sonra ürün yüklemek istediğinizde 'ya yüklüyor ve gittigidiyor.com'da satışa çıkartıyorsunuz.Aynı zamanda bu ürünü sadece gittigidiyor.com'da değil diğer pazaryerleri olan n11.com, hepsiburada.com, trendyol.com, amazon.com.tr, akakce.com, epttavm.com gibi 15'e yakın platformlarda ve kendi e-ticaret sitenizde anlık olarak satışa çıkartabiliyorsunuz.Tek ürün yüklemesi ile tüm pazaryerlerinde ürünleriniz satışa çıkmış oluyorsunuz.
Bu platformlardan sipariş geldiğinde tüm siparişler 'da toplanıyor ve faturanızı (ister efatura,ister matbu fatura) 'dan kesebiliyorsunuz. Bu durumda ürünlerinizin stokları tüm platformlarda anlık olarak güncellenmektedir.